واردات مدار چاپی (pcb)

یکی از گسترده ترین فعالیت های شرکت آرا الکترونیک افزار تولید برد مدار چاپی (PCB) در ایران و چین می باشد. کارگاه تولیدی دایر در داخل کشور توانایی تولید بردهای یک لایه، دو لایه معمولی و دولایه متالیزه با جنس فنلیک، فایبرگلاس و آلومینیوم را با کیفیتی عالی و قیمت بسیار مناسب دارا می باشد. به منظور کاهش هزینه تمام شده برد، شرکت آرا الکترونیک افزار از ابتدای سال 93 فقط سفارشات تعداد بالا و تیراژ را دریافت می نماید تا بتواند با پیروی از سیاست تدوین شده شرکت در سال 93، هزینه های تولید را در کنار حفظ کیفیت به حداقل برساند. این اقدام شرکت باعث شده تا مشتریانی که درحال عرضه یک محصول به بازار هستند بتوانند با کاهش هزینه تمام شده محصول، از رقبای خود پیشی بگیرند و جایگاه خود را در بازار مستحکم تر کنند.

از دیگر فعالیت های آرا الکترونیک افزار، واردات بردهای مدار چاپی (PCB) یک لایه، دولایه و چند لایه ( تا 40 لایه) از کشور چین می باشد این بردها مطابق با استانداردهای IPC در اسرع وقت، کیفیت فوق العاده و قیمت مناسب تولید می شوند و می توان با اتخاذ استراتژی مناسب، هزینه تولید برد به مراتب کمتر از تولید در ایران می شود. این درحالیست که تا به الان کیفیت بسیار عالی محصولات، رضایت کامل مشتری را به همراه داشته است.

تولید بردهای تاشو FPC، بردهای FR4، بردهای آلومینیومی و مسی و بردهای سرامیکی تنها بخشی از فعالیت های ما در زمینه تولید PCB می باشد.

توانایی های این شرکت در حوزه تولید pcb شامل موارد زیر می باشد:

 • تولید مدار چاپی pcb از یک لایه تا 40 لایه
 • تولید مدار چاپی pcb با جنس ها و ورق های مختلف شامل: فایبرگلس FR4 – سم CEM – آلومینیوم – فنولیک استخوانی – سرامیکی
 • تولید مدار چاپی pcb با ضخامت های ورق مختلف از 0.8 میلیمتر تا 2.4 میلیمتر
 • تولید مدار چاپی pcb با ضخامت مس های مختلف
 • تولید مدار چاپی pcb با انواع رنگ های متفاوت solder mask
 • تولید مدار چاپی pcb با رنگ های متفاوت برای چاپ قطعات silk screen
 • تولید مدار چاپی pcb با انواع متفاوت پوشش مس شامل هات ایر HASL – پوشش آبکاری طلا immersion gold

 

به منظور سفارش واردات مدار چاپی PCB  از چین لطفا اطلاعات کامل برد را برای ما ارسال فرمایید و یا از طریق فرم ثبت سفارش برد مدار چاپی سفارش خود را ثبت نمایید. همچنین می توانید جهت مشاوره، با کارشناسان ما با تماس حاصل نمایید.

 • تاریخ
  دسامبر 1, 2020
  واردات مدار چاپی (pcb) یکی از گسترده ترین فعالیت های شرکت آرا الکترونیک افزار تولید برد مدار چاپی (PCB) در ایران و چین می باشد. کارگاه تولیدی دایر […]
 • تاریخ
  دسامبر 1, 2020
  تولید مدار چاپی (pcb) یکی از گسترده ترین فعالیت های شرکت آرا الکترونیک افزار تولید و ساخت برد مدار چاپی (PCB) در ایران و چین می […]