ثبت سفارش آنلاین

از طریق لینک های زیر می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید. پس از ثبت سفارش، درخواست شما در CRM شرکت قرار گرفته، توسط کارشناسان مربوطه بررسی و در اسرع وقت نسبت به ارائه پیش فاکتور اقدام می گردد.

لطفا نوع سفارش خود را انتخاب نمایید!

سفارش برد مدار چاپی pcb

برای ثبت سفارش برد مدار چاپی pcb اینجا را کلیک کنید.

تولید برد

سفارش طراحی برد الکترونیکی

برای ثبت سفارش برد الکترونیکی اینجا را کلیک کنید

سفارش تولید برد الکترونیکی

برای ثبت سفارش تولید برد الکترونیکی اینجا را کلیک کنید

راهنمایی در مورد ثبت سفارش:

در صورتی که تنها تمایل به سفارش برد مدار چاپی pcb (برد خام) دارید در منوی بالا گزینه “سفارش برد مدار چاپی pcb” را انتخاب نمایید، سپس در صفحه باز شده مشخصات مدار چاپی مورد نظر خود را طبق اطلاعات درخواستی تکمیل و فایل خود را آپلود نمایید تا برای شما پیش فاکتور ارسال شود گردد.

در صورتی که طرح و یا ایده ای برای ساخت یک محصول الکترونیکی یا یک مدار الکترونیکی دارید و یا قصد مهندسی معکوس یک برد الکترونیکی خاص را دارید از منوی بالا گزینه “سفارش طراحی برد الکترونیکی” را انتخاب نموده و در صفحه باز شده اطلاعات طرح مورد نظر خود را برای ما ارسال نمایید.

طراحی برد الکترونیکی و مدار الکترونیکی

در صورتی که از یک برد الکترونیکی موجود قصد دارید تعداد مشخصی تولید نمایید و تمامی مراحل تولید برد از قبیل تامین pcb ، تامین قطعات الکترونیکی، مونتاژ قطعات و تست و QC بردها به عهده این مجموعه باشد لطفا از منوی بالا گزینه “سفارش تولید برد الکترونیکی” را انتخاب نمونه و در صفحه سفارش، تعداد مورد نظر و مشخصات برد را اعلام بفرمایید.